Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een prachtig en zeer groot aquarel van de kunstenaar Arie Zonneveld (1905-1941). Heel mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 104 cm. x 44 cm. Aquarel: 94 cm. x 34 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan worden afgehaald in Tweede Exloermond (Drenthe). Het risico van glasbreuk tijdens pakket verzending is te groot! Het inschakelen van een koerier is natuurlijk ook mogelijk.
Info:
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941.Hij was een zeer begenadigd etser.Zijn werk is geliefd onder talloze verzamelaars. Zie ook: www.rkd.nl/zonneveld.
ZZLSTransport | |
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 12-9-2017 om 0:21 |
Eindtijd | 20-9-2017 om 0:21 |