Lita van Engelenhoven - Il giorno di festa
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets
Ben van Voorn - Stroomdal Drentsche Aa
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Groote boomgroep
Gesigneerd: rechtsonder met potlood en AZ in de plaat
Jaartal: ca 1939
Afmetingen werk: 24/29 cm
Afmetingen geheel: 37/44 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Kleurenhoutsnede handdruk
Conditie: Werk is in perfecte staat. Het werk zit nog in de originele lijst. De lijst heeft wat minime beschadigingen en mist een stukje van de linker bovenhoek (zie foto).
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 6-2-2017 om 21:37 |
Eindtijd | 20-2-2017 om 21:37 |