Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenhoutsnede, potlood gesigneerd recdhtsonder. Kleurenhanddruk linksonder. Monogram in het blok linksonder.
Beeldmaat 22 x 10 cm. Ingelijst. Lijstmaat 36,5 x 23 cm.
Arie Zonneveld leefde van 1905 tot 1941.
Starttijd | 21-4-2015 om 20:59 |
Eindtijd | 26-4-2015 om 20:59 |