Arien Winkel - Dirigent - Verkocht

Arien Winkel - Dirigent kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 29,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2016
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek hand gemaakt werk van de Nederlandse kunstenaar Arien Winkel.

Afmeting is circa 50 x 35 cm.

Mixed media op papier

Gesigneerd

Dirigent op papier (Claudio Abbado)

Arien Winkel (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 29,00
Starttijd:05-05-2019 om 12:22
Eindtijd:18-05-2019 om 21:33
Chouba
18 mei / 21:13
€ 29