Arien Winkel - IJsselmeer - Origineel werk op papier

Arien Winkel - IJsselmeer - Origineel werk op papier kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 13,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van dit originele werk is circa 40 x 30 cm en handgesigneerd op voorzijde.

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:02-10-2016 om 18:57
Eindtijd:16-10-2016 om 20:57

Biedingen (6):

Tsubakikun
16 okt. / 20:04
€ 13
11556
16 okt. / 20:03
€ 11
Tsubakikun
16 okt. / 20:03
€ 11
11556
10 okt. / 11:18
€ 9
25895
10 okt. / 11:18
€ 7
11556
3 okt. / 11:22
€ 1