Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen

Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!
Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!Arien Winkel: Mixed Media, koekje happen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  sale79

35 verkochte items
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk gemaakt op papier door Arien Winkel. De titel van het werk is koekje happen.

De afmeting bedraagt maar liefst 66 x 50 cm. Het werk is gedateerd en uiteraard handgesigneerd.

Ariens voorkeuren op papier of doek te zetten zijn orkesten/muzikanten/dames

Actie: Bij aankoop van 2 werken tegelijk van Arien Winkel geen verzendkosten binnen Nederland. Buiten Nederland zal het verzendtarief wat in Nederland geldt in mindering worden gebracht op de verzendkosten.

Starttijd:25-03-2016 om 18:12
Eindtijd:08-04-2016 om 19:12
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland