Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano - Verkocht

Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 20,00

Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!Arien Winkel - Spuitbus,acryl,pastel, titel sprinkling piano kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
  • Arien Winkel (1944)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot werk gemengde techniek. Sprinkling piano.Gesigneerd links onder.Op glad papier

Arien Winkel (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
64 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:06-11-2018 om 20:39
Eindtijd:13-11-2018 om 22:07
Biedingen (3)
Atanatos
13 nov. / 22:01
€ 20
dirkart
13 nov. / 22:01
€ 16
dirkart
12 nov. / 16:01
€ 15