Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986

Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986 kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986 kopen? Bied vanaf 49!Arja van den Berg - Ets: Prinsjesdag - 1986 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (375)
  • Arja van den Berg (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/50
Ets van Arja van den Berg. Titel: Prinsjesdag. Jaar: 1986. Nummer: 36/50. Afmetingen blad: H55.5 x b46.5cm. Afmetingen voorstellig: H24 x b38cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Berg, Arja Van Den
Arja van den Berg (naamvarianten: Arja Janssen, Arja Janssen-van den Berg) werd op 7 november 1947 in Oosterbeek geboren.
Van den Berg volgde een opleidingen aan de Akademie voor Beeldende Kunst en Kunstnijverheid in Arnhem en was leerling bij Jurjen de Haan en Harrie Verburg (vooral aanwijzingen).
Arja was als kunstenares vooral actief in Den Haag.
Ze was naast graficus ook actief als schilder, beeldhouwer en monumentaal kunstenaar en werkt bij voorkeur met aquarel- en olieverf en op zink; van haar zijn vooral dier-, figuur- en poezenvoorstellingen, koeien, honden, zelfportretten en auto’s bekend.
Als kunstenares werd ze in 1969 onderscheiden met de Burgemeester de Bruin-prijs / Rheden, in 1982 met de Koninklijke Subsidie voor Vrije Schilderkunst en in 1984 Haagse Salon Materiaalprijs.
Arja was lid van Pulchri Studio in Den Haag.
Vermeld in Saur, Jacobs, Dumas.

Arja van den Berg (1947)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (28)

870 verkochte items
46.5 cm
55.5 cm
Sluit over 2d 0u 58m 37s
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:08-08-2022 om 22:59
Eindtijd:13-08-2022 om 20:06