Ets van Arja van den Berg. Titel: Prinsjesdag. Jaar: 1986. Nummer: 36/50. Afmetingen blad: H55.5 x b46.5cm. Afmetingen voorstellig: H24 x b38cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Berg, Arja Van Den
Arja van den Berg (naamvarianten: Arja Janssen, Arja Janssen-van den Berg) werd op 7 november 1947 in Oosterbeek geboren.
Van den Berg volgde een opleidingen aan de Akademie voor Beeldende Kunst en Kunstnijverheid in Arnhem en was leerling bij Jurjen de Haan en Harrie Verburg (vooral aanwijzingen).
Arja was als kunstenares vooral actief in Den Haag.
Ze was naast graficus ook actief als schilder, beeldhouwer en monumentaal kunstenaar en werkt bij voorkeur met aquarel- en olieverf en op zink; van haar zijn vooral dier-, figuur- en poezenvoorstellingen, koeien, honden, zelfportretten en auto’s bekend.
Als kunstenares werd ze in 1969 onderscheiden met de Burgemeester de Bruin-prijs / Rheden, in 1982 met de Koninklijke Subsidie voor Vrije Schilderkunst en in 1984 Haagse Salon Materiaalprijs.
Arja was lid van Pulchri Studio in Den Haag.
Vermeld in Saur, Jacobs, Dumas.