Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. - Verkocht

Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. kopen? Bied vanaf 25!
Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg-linosnede oplage 100, ingelijst. kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zichtmaat 16x28 cm. Blad in goede staat.

Uit 1989. Oplagenr. 52/100.

Achter passepartout en glas, in een houten lijst, 38x50 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (153)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-04-2018 om 15:04
Eindtijd:22-04-2018 om 11:09
scheepms
22 apr. / 11:00
€ 25