Arlet M. Landman - zeefdruk: koe en ezel - Verkocht

Arlet M. Landman - zeefdruk: koe en ezel kopen? Bied vanaf 25!
Arlet M. Landman - zeefdruk: koe en ezel kopen? Bied vanaf 25!Arlet M. Landman - zeefdruk: koe en ezel kopen? Bied vanaf 25!Arlet M. Landman - zeefdruk: koe en ezel kopen? Bied vanaf 25!
  • Arlet M. Landman (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Arlet Landman.  Afmeting voorstelling: H15,5 x b11 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenares. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, voor risico van de koper worden verzonden. De kosten voor Nederland zijn dan: 5,50 euro en voor België: 9,50 euro.

Het beeld is in zeer goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Witte rand is op een drietal plaatsen vuil. Met passe-partout erover valt hier niets meer van te zien.

Arlet M. Landman (1956)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
16 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 10:23
Eindtijd:16-12-2020 om 19:04
AnnetKusters
16 dec. / 12:20
€ 25