Armand Bouten - Naakten

Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!
Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!Armand Bouten - Naakten kopen? Bied vanaf 185!
  • Armand Bouten (1893-1965)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Armand Bouten wordt op 30 mei 1893 in Blerick, Venlo geboren. Samen met zijn vrouw Hanny Korevaar, trekt hij het grootste deel van zijn volwassen leven door Oost- en West-Europa en verblijft hij onder ander in Berlijn, Parijs en Zuid-Frankrijk. In 1957 is het tijd voor een wat rustiger bestaan in Amsterdam, waar hij op 20 november 1965 overlijdt. De grote thema’s in zijn werk zijn zigeuners, kermissen, cafés en bordelen.Veel losse tekeningen op kladpapier en krantenpapier gemaakt met blauw en zwarte inkt.! Het werk van Bouten is zeker zo goed en misschien zelfs wel confronterender, als werken van bijvoorbeeld het kunstenaarscollectief Die Brücke van Ernst-Ludwig Kirchner, Fritz Bleyl, Karl Schmidt-Rottluff en Erich Hecke en andere Duitse expressionisten zoals Wassily Kandinsky, Franz Marc, August Macke en Alexej von Jawlensky van de beweging Der Blaue Reiter en Paul Klee en George Grosz.

fraai ingelijst met "frans passe partout" en handgemaakte platte lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schagen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Starttijd22-5-2022 om 21:20
Eindtijd29-5-2022 om 19:37
Openingsbod € 185
ObjectlocatieSchagen,  Nederland