Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 32 x 26 cm (h x b) |
Passe-partout | 64 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 27-4-2022 om 23:47 |
Eindtijd | 27-5-2022 om 23:47 |