Armando - Abstracte compositie, litho - Verkocht

Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Karakteristieke compositie van Armando.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125).  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm

Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 11:48
Eindtijd:10-10-2022 om 19:56
franswisman
10 okt. / 19:42
€ 95