Armando - Abstracte compositie, litho - Laatste keer!

Armando - Abstracte compositie, litho - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 95!Armando - Abstracte compositie, litho - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 95!Armando - Abstracte compositie, litho - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 95!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

LET OP.  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden, daarom nogmaals in prijs verlaagd.

Karakteristieke compositie van Armando.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125).  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm

Starttijd:30-11-2022 om 09:34
Eindtijd:05-12-2022 om 22:25
Openingsbod € 95
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa