Armando - Abstracte compositie, litho - Verkocht

Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 1!
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 1!Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 1!Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Karakteristieke compositie van Armando.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125).  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm

Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2022 om 00:00
Eindtijd:31-10-2022 om 19:15
Biedingen (14)
renefvdvalk
30 okt. / 07:02
€ 90
HMRoest
28 okt. / 12:53
€ 80
renefvdvalk
28 okt. / 12:53
€ 70
HMRoest
28 okt. / 12:53
€ 70
renefvdvalk
21 okt. / 15:01
€ 60
PJV
21 okt. / 15:01
€ 50
renefvdvalk
21 okt. / 15:01
€ 50
PJV
21 okt. / 15:01
€ 45
renefvdvalk
21 okt. / 15:01
€ 40
PJV
19 okt. / 21:27
€ 25
avandeijk
19 okt. / 21:27
€ 20
PJV
18 okt. / 21:00
€ 5
JvdBragt
17 okt. / 12:24
€ 3
nelleke1958
17 okt. / 11:37
€ 1