Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 - Verkocht

Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Bäume 2017 - Giclèe - handgesigneerd - oplage 30 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2017
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Armando.

1929-2018

Armando

mooie Giclée op handgeschept katoenpapier

Bäume

Jaar : 2017

Signatuur : r.o. met potlood gesigneerd

afmetingen blad : 61,0 x 50,3 cm ( h x b )

oplage :  30

Conditie : in goede staat

vanzelfsprekend is de echtheid van dit werk gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:07-12-2018 om 01:42
Eindtijd:17-12-2018 om 21:36
Biedingen (13)
barb52
17 dec. / 19:08
€ 50
annakunst
14 dec. / 15:16
€ 45
Rabe
14 dec. / 14:20
€ 40
karinhakijk
14 dec. / 14:15
€ 35
Ludwigi
14 dec. / 11:42
€ 30
karinhakijk
12 dec. / 00:14
€ 25
robelco
08 dec. / 15:22
€ 20
Tureluur
08 dec. / 15:22
€ 16
Tureluur
07 dec. / 15:35
€ 15
annakunst
07 dec. / 15:35
€ 10
Tureluur
07 dec. / 14:34
€ 5
MagicO
07 dec. / 13:07
€ 3
Hmvdb
07 dec. / 11:24
€ 1