Armando - Bäume, Handgesigneerde giclée - Verkocht

Armando - Bäume, Handgesigneerde giclée kopen? Bied vanaf 150!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2017
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Giclée op handgeschept katoenpapier

2017

Handgesigneerd en genummerd in potlood

Oplage: 30

Afmetingen beeld: 48 x 39,5 cm

Afmetingen blad: 61 x 50 cm

In perfecte staat

Het werk wordt vlak verzonden

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:06-12-2018 om 19:06
Eindtijd:20-12-2018 om 20:45
gerryvl110
18 dec. / 15:28
€ 150