Armando - 'Blatt', kleine oplage en zeldzaam - Verkocht

Armando - 'Blatt', kleine oplage en zeldzaam kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Armando - 'Blatt', kleine oplage en zeldzaam kopen? Bied vanaf 185!Armando - 'Blatt', kleine oplage en zeldzaam kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Armando (1929-2018)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie kwaliteit giclee met de hand in potlood gesigneerd en genummerd.
Aflopend gedrukt (geen witranden)
Kleine oplage. Dit is nummer 13/30 (nr. op foto wijkt af van het hier aangebodene)
Deze voorstelling wordt zelden aangeboden.
Werk is nooit ingelijst geweest, kleuren zijn prachtig, lijkt alsof het werk origineel geschilderd is!!

Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 09:07
Eindtijd:22-12-2020 om 20:26
rjvane
16 dec. / 10:56
€ 185