Armando - Der Baum - Verkocht

Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 1!Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 30 exmeplaren
Armando
Litho uit de portfolio: Der Baum
Uitgever; Galerie Bebert
Drukker; Rento Brattinga
gemonografeerd en gedateerd met potlood
niet genummerd.
Dit is een exemplaar uit de collectie Bebert

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-06-2020 om 08:50
Eindtijd:06-07-2020 om 20:01
Biedingen (12)
Hans1951
06 jul. / 06:54
€ 50
obvious
06 jul. / 06:54
€ 45
Hans1951
03 jul. / 19:45
€ 40
dickdev
03 jul. / 19:45
€ 35
Hans1951
01 jul. / 08:23
€ 30
Sesselink
30 jun. / 19:33
€ 25
martinn
30 jun. / 19:33
€ 20
Sesselink
29 jun. / 08:37
€ 15
Nicolaj
29 jun. / 08:37
€ 10
Sesselink
28 jun. / 21:15
€ 5
AndrevanHulst
28 jun. / 21:15
€ 3
Sesselink
28 jun. / 20:52
€ 1