Armando - "Der Zaun" - Giclee - Handgesigneerd - 2016 - Verkocht

Armando - "Der Zaun" - Giclee - Handgesigneerd - 2016 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Armando - "Der Zaun" - Giclee - Handgesigneerd - 2016 kopen? Bied vanaf 75!Armando - "Der Zaun" - Giclee - Handgesigneerd - 2016 kopen? Bied vanaf 75!Armando - "Der Zaun" - Giclee - Handgesigneerd - 2016 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando

"Der Zaun"

Giclee op zwaar, handgeschept katoenpapier

Handgesigneerd

Handgenummerd 29/30

Afmetingen blad: 57,5 x 60,0 cm

Afmetingen beeld: 44,0 x 50,0 cm

In nieuwstaat (nooit ingelijst)

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:24-04-2017 om 20:16
Eindtijd:29-04-2017 om 21:16
Ida123
29 apr. / 16:20
€ 75