ARMANDO "Fundstück" Giclee Gesigneerd en Genummerd 9/25

ARMANDO "Fundstück" Giclee Gesigneerd en Genummerd 9/25 kopen? Bied vanaf 210!

Verkoopprijs: € 210,00

ARMANDO "Fundstück" Giclee Gesigneerd en Genummerd 9/25 kopen? Bied vanaf 210!ARMANDO "Fundstück" Giclee Gesigneerd en Genummerd 9/25 kopen? Bied vanaf 210!ARMANDO "Fundstück" Giclee Gesigneerd en Genummerd 9/25 kopen? Bied vanaf 210!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
149 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Fundstück"

Afmeting beeld: 63,5 x 25,5 cm

Afmeting blad: 50 x 50 cm

Oplage: 25

Techniek: Giclee op handgeschept katoenpapier

Jaar: 2015

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Bezichtigen:

Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 210,00

Starttijd:01-10-2015 om 19:30
Eindtijd:09-10-2015 om 13:05