Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010.

Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!
Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!Armando - gesigneerde litho ‘das Blatt’ - 2010. kopen? Bied vanaf 225!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Een fraaie, minimalistisch litho van Armando uit 2010.
Het werkkamer gesigneerd en genummerd; oplage 102/200.
Afmetingen: 32x42 cm en in zeer goede conditie.

Sluit over 2d 16u 8m 57s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-11-2022 om 22:04
Eindtijd:09-12-2022 om 20:26