Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013

Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013 kopen? Bied vanaf 275!Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013 kopen? Bied vanaf 275!Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013 kopen? Bied vanaf 275!Armando 'Gestalt' - Gesigneerde giclee op doek, oplage 7/33., 2013 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando (Amsterdam, 18 september 1929)

"Gestalt", zeer groot giclee op doek.

Signatuur: r.o. Met de hand gesigneerd.

Oplage: l.o. 7/33

Jaar: r.o. 2013

Eenmaal op een raam gespannen en met bijvb. een mooie zwarte (bak)lijst is dit een prachtig kunstwerk.

Er staat ook een groot bronzen beeld in Den Haag van deze Gestalt. (zie foto)

Kleine oplage: 33 exemplaren  Dit is nummer 7.

Afmetingen: Doek  127 X 106 cm.

In zeer goede conditie.

In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 85-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
Uit dat huidige werk van Armando spreekt een bevrijding. De doeken zijn grootse en spannende abstracte studies die lijken te verwijzen naar mysterieuze en hogere zaken die het leven van alledag overstijgen. De kleur is opnieuw doorgebroken na een zwart/wit/grijze periode. Soms in overdadige rode en blauwe monochromen, dan weer verfijnd in relatie met zijn bekende zwarte verfstreken. Ook in de jaren 60 maakte Armando in zijn ‘zero periode’ verschillende kleurenmonochromen.

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland) Andere landen op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:15-02-2015 om 20:40
Eindtijd:21-02-2015 om 20:40

JanAnthonieArt
18 feb. / 02:49
€ 275