Armando - giclee: het landschap - 2014

Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/30

Kunstenaar: Armando

Techniek: giclee
Titel: het landschap
Nummer: 15/30
Jaar: 2014
Afmetingen: H54 x b61cm (voorstelling: H40 x b50 cm)
Gesigneerd: met de hand, rechts onderaan
Opmerking: het werk is nooit ingelijst geweest.

In zeer goede staat.

Starttijd:16-10-2022 om 15:58
Eindtijd:23-10-2022 om 19:33
Openingsbod € 159
ObjectlocatieWestland,  Nederland
VerzendingWereldwijd