Armando - giclee op canvas - gesigneerd - opage 33 ex. - 2013

Armando - giclee op canvas - gesigneerd - opage 33 ex. - 2013 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - giclee op canvas - gesigneerd - opage 33 ex. - 2013 kopen? Bied vanaf 195!Armando - giclee op canvas - gesigneerd - opage 33 ex. - 2013 kopen? Bied vanaf 195!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando (1929)

Van deze bekende Nederlandse kunstenaar aangeboden het giclee op canvas: "Das Grab ''

Jaar: 2013

Oplage : slechts  33 exemplaren

Doek afm. : 105,0 x 106,0 cm

Beeld afm.: 100 x 101 cm

Met de hand gesigneerd, gedateerd en genummerd

In zeer goede, nooit opgespannen conditie

Kan alleen worden verzonden. Verzendkosten (NL) 10,- (B) 20,-

Starttijd:14-06-2014 om 09:22
Eindtijd:21-06-2014 om 09:22
Openingsbod € 195
Objectlocatie Nederland