ARMANDO - Giclee op Doek - MONUMENTAAL ! - DAS GRAB'' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage Nr 17 / 33 - Verkocht

ARMANDO - Giclee op Doek - MONUMENTAAL ! - DAS GRAB'' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage Nr 17 / 33 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

ARMANDO - Giclee op Doek - MONUMENTAAL ! - DAS GRAB'' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage Nr 17 / 33 kopen? Bied vanaf 275!ARMANDO - Giclee op Doek - MONUMENTAAL ! - DAS GRAB'' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage Nr 17 / 33 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  claud

93 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : ARMANDO  1929 Amsterdam -

Titel : Das Grab ''

Techniek : Giclee op Doek

MONUMENTAAL , Schitterende Materie !

Formaat : 105,5 x 106 cm

Handgesigneerd en Gedateerd 2013

Kleine oplage : Nr 20 / 33

Conditie : in Perfecte staat

Verzenden mogelijk, of afhalen in onze Gallery

* Foto van ARMANDO

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:25-02-2014 om 21:24
Eindtijd:09-03-2014 om 21:24
joot
02 mrt. / 20:32
€ 275