ARMANDO Gr Giclee DASS VENSTER Handgesigneerd uit 2015

ARMANDO Gr Giclee  DASS VENSTER  Handgesigneerd uit 2015 kopen? Bied vanaf 205!

Verkoopprijs: € 205,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Giclee van Armando uit 2015

Afmeting blad  52x61 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 25ex

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Het werk wordt plat verstuurd!!

Dit item is verkocht voor 205,00

Starttijd:03-01-2016 om 13:00
Eindtijd:08-01-2016 om 13:00

Gabor
4 jan. / 16:18
€ 205