Armando - Handgesigneerde giclee: De Boog (kleine oplage!)

Armando - Handgesigneerde giclee: De Boog (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 82,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2017
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Armando
  • Titel: De Boog
  • Genummerd: 9/25
  • Afmetingen:  49,5 x 61 cm
  • Jaar: 2017

Dit item is verkocht voor 82,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 21:00
Eindtijd:31-01-2020 om 21:56

postart
31 jan. / 21:41
€ 72