Armando - Handgesigneerde giclee: De Boom - Verkocht

Armando - Handgesigneerde giclee: De Boom kopen? Bied vanaf 95!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2017
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Armando
  • Titel: De Boom
  • Genummerd: 22/30
  • Afmetingen:  42 x 61 cm
  • Jaar: 2017

Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 19:07
Eindtijd:07-03-2020 om 16:24
FransLion
07 mrt. / 12:05
€ 95