Armando - "Hand"- giclée, oplage 50 ex, hand gesigneerd en genummerd, 2013 - Verkocht

Armando - "Hand"- giclée, oplage 50 ex, hand gesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!

Verkoopprijs: € 149,00

Armando - "Hand"- giclée, oplage 50 ex, hand gesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!Armando - "Hand"- giclée, oplage 50 ex, hand gesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  BvdPijl

4 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooie giclée van Armando uit een oplage van 50 exemplaren.

Hand gesigneerd en genummerd, uitgevoerd op handgeschept katoenpapier.

Kunstenaar: Armando

Titel: "Hand"

Techniek: Giclée, op stevig uitgevoerd handgeschept katoenpapier

Oplage: 50 ex, aangeboden nr 16 (16/50)

Jaar: 2013

Afmetingen afbeelding: 55 x 55 cm

Afmetingen blad: 62 x 61 cm

Gesigneerd: Hand gesigneerd en genummerd door kunstenaar

Conditie: In perfecte, nooit ingelijste staat

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - Duitsland of België
€20 - Ander EU landen

Het werk wordt verzonden verpakt tussen 2 plaatjes hardboard of dik karton en vet vrij papier.

Dus niet opgerold in een koker, maar vlak in een stevige verpakking.

Tevens kan het werk ook afgehaald worden.

Dit item is verkocht voor 149,00
Starttijd:15-01-2014 om 21:29
Eindtijd:20-01-2014 om 21:29
nietan
20 jan. / 19:57
€ 149