ARMANDO - Kleuren Giclee op Baumwoll Papier - FIGUUR '' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage ; 15 / 50 - Verkocht

ARMANDO - Kleuren Giclee op Baumwoll Papier - FIGUUR '' - Handgesigneerd en Gedateerd 2013 - Kleine oplage ; 15 / 50 kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Geplaatst door  claud

93 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : ARMANDO  1929 Amsterdam

Titel : Figuur ''

Kleuren Giclee op Baumwoll Papier 300 gr

Handgesigneerd en Gedateerd 2013

Formaat : 60,7 x 50,4 cm

Kleine Oplage : 15 / 50

Conditie : in Perfecte staat

Verzenden Mogelijk, of afhalen in de Gallery

Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:16-02-2014 om 13:38
Eindtijd:23-02-2014 om 13:38
Gerton
22 feb. / 10:45
€ 199