Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurengiclee van Armando.

Afmeting blad  61 x 57 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 30ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Starttijd:06-10-2022 om 08:07
Eindtijd:16-10-2022 om 22:39
Openingsbod € 159
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd