Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT SLECHTS 25 EX!!!

Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Prachtige grote kleurengiclee van Armando.

Afmeting blad  61 x 53 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 25 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Starttijd:25-10-2022 om 22:17
Eindtijd:08-11-2022 om 21:38
Openingsbod € 159
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd