Armando - Landschap in Rood

Armando - Landschap in Rood kopen? Bied vanaf 295!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
Lijst75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

'Landschap in Rood', zeer gezocht werk van Armando
Strak en professioneel gelijst door inlijsterij, mooie zwarte aluminium lijst met passepartout. Het werk is eerder nooit ingelijst geweest.

Techniek:Giclée op katoenpapier, gelimiteerde oplage

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Starttijd:27-11-2022 om 10:17
Eindtijd:06-12-2022 om 22:21
Openingsbod € 295
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier