Armando - Litho

Armando - Litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - Litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage143/150

Litho van Armando, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. In perfecte staat.

Verzending tussen twee plaatjes, aangetekend 9,45

Starttijd:21-08-2020 om 20:08
Eindtijd:04-09-2020 om 19:24
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingWereldwijd