Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 95!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 95!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 95!Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 95!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Een fraaie litho van Armando . Rechtsonder is het werk gemonografeerd in potlood genummerd links onder.
Papiermaat 33 x 23.5 cm. De litho is als nieuw en is nooit ingelijst geweest.

De litho is in zeer goede conditie.

Starttijd:03-11-2022 om 20:36
Eindtijd:17-11-2022 om 22:11
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa