Armando, Lithografie, Das Blatt, Gesigneerd

Armando, Lithografie, Das Blatt, Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Armando, Lithografie, Das Blatt, Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 125!Armando, Lithografie, Das Blatt, Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  lunafloor

2 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie van Armando uit 2010

Kunstenaar: Armando
Techniek: Litho (Lithografie)
Titel: Das Blatt
Jaar: 2010
Formaat: 43 x 32 cm
Gesigneerd met potlood
Oplage 199 van de 200

Het werk kan of verzonden worden met track en trace( dit geeft extra kosten met zich mee) of opgehaald worden.

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:04-10-2015 om 12:58
Eindtijd:18-10-2015 om 12:58

iNoch
4 okt. / 17:27
€ 125