Armando - 'Wolken' 2016 Giclee E. A. - Verkocht

Armando - 'Wolken' 2016 Giclee E. A. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee E. A. kopen? Bied vanaf 125!Armando - 'Wolken' 2016 Giclee E. A. kopen? Bied vanaf 125!Armando - 'Wolken' 2016 Giclee E. A. kopen? Bied vanaf 125!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Armando(1929-2018)

"Wolken"

Giclee op handgeschept katoenpapier

Gesigneerd: rechtsonder met potlood
                             linksonder: E.A. Epreuve Artiste

Oplage: 30/30
Jaar: 2016
Afmetingen blad : 63,0 × 61,0 cm

in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-11-2022 om 10:04
Eindtijd:18-11-2022 om 21:22
Qualia
06 nov. / 17:03
€ 125