Armando - zonder titel

Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekGiclée
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de laatste 10 jaar van zijn leven bracht Armando samen met Galerie F een serie grafiek uit als Giclée print van zijn doeken. Het werk is zeer mooi van kleur en in  zeer goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:18-10-2022 om 12:44
Eindtijd:01-11-2022 om 21:33
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland