Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Giclée |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In de laatste 10 jaar van zijn leven bracht Armando samen met Galerie F een serie grafiek uit als Giclée print van zijn doeken. Het werk is zeer mooi van kleur en in zeer goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 22-10-2022 om 8:15 |
Eindtijd | 31-10-2022 om 21:24 |