Armando - zonder titel - Verkocht

Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekGiclée
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de laatste 10 jaar van zijn leven bracht Armando samen met Galerie F een serie grafiek uit als Giclée print van zijn doeken. Het werk is zeer mooi van kleur en in  zeer goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 08:15
Eindtijd:31-10-2022 om 21:24
Biedingen (13)
veilingleo
31 okt. / 18:35
€ 70
Tientonnie
29 okt. / 22:53
€ 60
veilingleo
29 okt. / 22:53
€ 50
veilingleo
29 okt. / 20:18
€ 45
JohannavanDijk
26 okt. / 19:07
€ 40
toveko1
23 okt. / 20:45
€ 35
WouterKoppen
23 okt. / 20:29
€ 30
SchoenmakerSch
23 okt. / 20:29
€ 26
SchoenmakerSch
23 okt. / 20:27
€ 25
WouterKoppen
23 okt. / 20:27
€ 20
SchoenmakerSch
23 okt. / 14:38
€ 15
JohannavanDijk
23 okt. / 14:38
€ 10
JohannavanDijk
22 okt. / 08:20
€ 1