Armando, -Blume- Giclée op katoenpapier. 2015, Gesigneerd. Oplage 25 exemplaren!

Armando, -Blume- Giclée op katoenpapier. 2015, Gesigneerd. Oplage 25 exemplaren! kopen? Bied vanaf 169!

Verkoopprijs: € 169,00

Armando, -Blume- Giclée op katoenpapier. 2015, Gesigneerd. Oplage 25 exemplaren! kopen? Bied vanaf 169!Armando, -Blume- Giclée op katoenpapier. 2015, Gesigneerd. Oplage 25 exemplaren! kopen? Bied vanaf 169!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Zeer kleurrijke glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Blume

 Jaar: 2015.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 55 cm. bij 61 cm.

Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.

Oplage: Maar 25 stuks. Dit is  15 / 25,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

ZZOC

Dit item is verkocht voor 169,00

Starttijd:21-11-2017 om 17:29
Eindtijd:27-11-2017 om 19:29

Stonemountains
26 nov. / 22:51
€ 169