Armando -Der Fluss- 2016, Giclee, handgesigneerd, Oplage slechts 30 stuks.

Armando -Der Fluss- 2016, Giclee, handgesigneerd, Oplage slechts 30 stuks. kopen? Bied vanaf 159!
Armando -Der Fluss- 2016, Giclee, handgesigneerd, Oplage slechts 30 stuks. kopen? Bied vanaf 159!Armando -Der Fluss- 2016, Giclee, handgesigneerd, Oplage slechts 30 stuks. kopen? Bied vanaf 159!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Zeer fraaie en grote giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Der Fluss.

 Jaar: 2016.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Giclee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 56 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 44 cm. bij 50 cm.

Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is nummer 5 / 30

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

Starttijd:04-02-2018 om 14:09
Eindtijd:12-02-2018 om 21:09
Openingsbod€ 159
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland