Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.

Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Der Krieger Jaar: 2015. Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd. Materiaal: Glicee op katoenpapier. Afmetingen blad: 60,7 x 42,7 cm. ( h x b ) Afmetingen beeld: 48 cm. bij 32 cm. ( h x b ) Oplage: 30 en enkele e.a. waarvan dit er een is. Ingelijst: nee. Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Indien gewenst kan een certificaat van echtheid ( op aanvraag ) meegestuurd worden. De afkorting ‘EA’ staat voor “Épreuve d’Artiste” dat is een Franse vertaling voor Test afdruk van de kunstenaar. Tegenwoordig wordt deze term gebruikt voor exemplaren die voor de artiest zelf of voor de drukken bedoeld zijn voor in het eigen archief.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd1-11-2023 om 16:01
Eindtijd7-11-2023 om 19:59
Openingsbod € 109
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland