Armando -Kopf- Zeldzame Glicee op doek. Handgesigneerd en Genummerd. 6/25 - Verkocht

Armando -Kopf- Zeldzame Glicee op doek. Handgesigneerd en Genummerd. 6/25 kopen? Bied vanaf 235!
Armando -Kopf- Zeldzame Glicee op doek. Handgesigneerd en Genummerd. 6/25 kopen? Bied vanaf 235!Armando -Kopf- Zeldzame Glicee op doek. Handgesigneerd en Genummerd. 6/25 kopen? Bied vanaf 235!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ARMANDO

Van deze in Amsterdam in 1929 geboren kunstenaar verschenen er wereldwijd in 2014 slechts 25 exemplaren van deze glicee op linnen. Dit is nu een zeer zeldzaam werk.

Eenmaal op een raam gespannen en met bijvb. een mooie zwarte (bak)lijst is dit een prachtig kunstwerk.

Titel: Kopf.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Afmetingen doek: 61 cm bij 73 cm.

Afmetingen beeld: 55 cm bij  66,5 cm.

Techniek: Glicee op linnen.

Oplage: l.o. 6/25. (Wereldwijd)

Jaar: 2014.

Conditie: In goede staat.

In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 85-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.

Uit dat huidige werk van Armando spreekt een bevrijding. De doeken zijn grootse en spannende abstracte studies die lijken te verwijzen naar mysterieuze en hogere zaken die het leven van alledag overstijgen. De kleur is opnieuw doorgebroken na een zwart/wit/grijze periode. Soms in overdadige rode en blauwe monochromen, dan weer verfijnd in relatie met zijn bekende zwarte verfstreken. Ook in de jaren 60 maakte Armando in zijn ‘zero periode’ verschillende kleurenmonochromen.

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.

Dit item is verkocht voor 235,00
Starttijd:15-12-2015 om 14:18
Eindtijd:27-12-2015 om 14:18
jjansz
26 dec. / 16:57
€ 235