Armando. -WOLKEN- Bijzondere Giclee.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren!

Armando. -WOLKEN- Bijzondere Giclee.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren! kopen? Bied vanaf 159!
Armando. -WOLKEN- Bijzondere Giclee.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren! kopen? Bied vanaf 159!Armando. -WOLKEN- Bijzondere Giclee.2016. Gesigneerd. Slechts 30 exemplaren! kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ARMANDO.

Dit werk is een duidelijke markering tussen zijn "oude" statische zwart-witte doeken en zijn veel kleurrijkere nieuwe werk. Dit werk mag een mijlpaal genoemd worden.

Deze giclee wordt zeer zelden aangeboden.

Bijzonder fraaie giclee op handgemaakt katoenpapier.

Afmetingen blad: 62 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 50 x 50 cm.

Titel: Wolken.

Jaar: 2016.

Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 11.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.

Verzending: In een stevige koker. Door Post.nl met Track en Trace binnen Nederland  € 12,50  Naar België  € 20,-

Starttijd:03-03-2018 om 18:13
Eindtijd:15-03-2018 om 20:13
Openingsbod € 159
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland