Armien Visser - Blauw paard van keizer Qin, in cirkel

Armien Visser - Blauw paard van keizer Qin, in cirkel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Armien Visser - Blauw paard van keizer Qin, in cirkel kopen? Bied vanaf 75!Armien Visser - Blauw paard van keizer Qin, in cirkel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1503 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Armien Visser (1938)
Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/12
Fraaie compositie van Jan Naezer
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Armien Visser (1938)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1503 verkochte items
58 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2021 om 09:46
Eindtijd:24-01-2021 om 21:02

Jry020
24 jan. / 19:49
€ 75