Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gekleurde ets van Armien Visser. Gesigneerd met potlood ( onder het passe partout.).
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 5-10-2022 om 11:54 |
Eindtijd | 19-10-2022 om 22:35 |