Fraaie aquarel van Armin Mehling uit 1976.
Gesigneerd, gedateerd en getiteld door de kunstenaar.
Extra info uit die periode (2 krantenknipsels) meegeleverd.
Zeer goede staat.
Armin Mehling onderging de verschrikkingen van de oorlog als piloot, studeerde vervolgens muziek, filosofie, kunstgeschiedenis, medicijnen, chemie en farmacie om zich vervolgens te vestigen als apotheker in de kleine stad Neumarkt in de Oberpfaltz, zuidelijk van Neurenberg.
Maar achter de apotheker verborg zich de kunstenaar Mehling, die zijn geestelijke en emotionele lading met zich meedroeg, tot de spanning te groot werd en hij zich maanden moest opsluiten voor composities, aquarellen, collages meestal in mengtechniek, die als geheimschrift van de meest subtiele gedachten en gevoelens getuigden.