Arnd Maibaum: Kleurenets, Spring - Verkocht

Arnd Maibaum: Kleurenets, Spring kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Arndt Maibaum (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Arnd Maibaum
Titel: Spring
Kleurenets 1975, handgesigneerd. Genummerd 92/100
Afmeting blad: 53,5 x 65 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Arndt Maibaum (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:25-02-2017 om 14:35
Eindtijd:03-03-2017 om 21:40
MarinHR
03 mrt. / 21:31
€ 40