Arno Hammacher

Arno Hammacher kopen? Bied vanaf 1!

Arno Hammacher

Verkoopprijs: € 1,00

Arno Hammacher kopen? Bied vanaf 1!Arno Hammacher kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Arno Hammacher (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Arno Hammacher

Kleurenoffsetlitho

Titel; Esplorazione di un territorio

maten: 30 x 62 cm

gesigneerd met pen

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:01-08-2015 om 16:40
Eindtijd:08-08-2015 om 16:40

johjoh367
4 aug. / 21:27
€ 1